online 

online 

ЯК ВІДКРИТИ БІЗНЕС З НУЛЯ?

ЯК ВІДКРИТИ БІЗНЕС З НУЛЯ?

Бажаєш відкрити власний бізне? Спершу дайте відповідь на такі питання :

1. Яку організаційно-правову форму обрати (ОПФ)?

2. Яку систему оподаткування обрати для такої ОПФ?

3. Які дозвільні документи потребує мій бізнес?

4. Якщо я не сам в бізнесі, як оформити партнерські відносини?

5. Оформлення договірних відносини з контрагентами та найманими працівниками?

Найбільш популярним та оптимальним вибором наших клієнтів є створення юридичної особи у формі товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) та здійснювати пдприємницьку діяльність, як фізична особа-підприємець (ФОП).

Чому саме ТОВ: 

-необмежена кількість власників, можливість здійснювати діяльність спільно з інвесторами, розмежовуючи участь кожного учасника, так і в майбутньому залучати партнерів;

- вищим органом управління ТОВ є загальні збори його учасників; управління поточною діяльністю ТОВ здійснює виконавчий орган, найчастіше – директор (одноособово), в межах повноважень, наданих йому статутом ТОВ та законодавством. Статутом також може бути передбачено утворення наглядової ради, яка контролюватиме та регулюватиме діяльність виконавчого органу;

- самостійно несе відповідальність за своїми зобов'язаннями;

- мінімальний розмір статутного капіталу ТОВ законодавством України не встановлено. Статутний капітал може бути у будь-якій формі, як рухоме, так і нерухоме майно;

- отримання прибутку через виплати дивідендів;-статут ТОВ може встановлювати різні форми участі учасників, що дозволяє адаптувати структуру компанії до конкретних потреб бізнесу;

- можливість укласти корпоративний договір, який може містити заходи для захисту інвесторів, обмеження на відчуження частки, право першочергової купівлі тощо;

- учасниками ТОВ можуть бути юридичні або фізичні особи, як резиденти, так і нерезиденти України;- може вибрати різні системи оподаткування: загальну, спрощену або пільгову.

Документи, що подаються заявником для державної реєстрації ТОВ:

1. Заява щодо державної реєстрації юридичної особи;

2. Заява про реєстрацію юридичної особи платником податку на додану вартість та/або обрання спрощеної системи оподаткування;

3. Рішення засновника або протокол загальних зборів засновників ТОВ;

4. Установчий документ юридичної особи - статут або обрання ТОВ здійснювати діяльність на підставі модельного статуту;

5. Документ, про реєстрацію іноземної особи у країні місцезнаходження: витяг із торговельного, банківського, судового реєстру тощо (для іноземних засновників); витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи - нерезидента в країні її місцезнаходження, - у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа - нерезидент;

6. Передавальний акт (у разі створення юридичної особи в результаті перетворення, злиття).

7. Розподільчий баланс (у разі створення юридичної особи в результаті поділу або виділу).

8. Документи для реєстрації змін про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (у разі створення юридичної особи в результаті виділу).

9. Документи для реєстрації припинення юридичної особи в результаті злиття та поділу – у разі створення юридичної особи в результаті злиття та поділу.

10. Структура власності.

11. Нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи (для фізичної особи – нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, – для фізичної особи – резидента).

Наші послуги з реєстрації ТОВ включають:

1. Консультація щодо процесу реєстрації ТОВ, включаючи правові вимоги, необхідні документи, аналіз партнерських відносин.

2. Підготовка документів: ми забезпечимо підготовку всіх необхідних документів, таких як статут ТОВ, протокол/рішення про створення, підбір видів економічної діяльності та систему оподаткування, перевіряємо на аналогічні найменування, складаємо наказ про призначення директора, структуру власності та інші документи, необхідні для реєстрації ТОВ, замовляємо печатку ТОВ.

3. В разі відсутності офісу, ми надаємо комплекс послуг по оренді юридичної адреси вашого бізнесу.

4. Ми візьмемо на себе обов’язок подати заяву про реєстрацію ТОВ та супроводжуватимо вас протягом всього процесу.

5. Ми будемо взаємодіяти з відповідними державними органами та реєстраційними органами, щоб забезпечити швидке та безпроблемне завершення процесу реєстрації ТОВ.

6. Після успішної реєстрації ТОВ, ми також надаємо послуги по супроводженню вашого бізнесу.

Необхідні документи: Копії паспортів засновників та керівника ТОВ; Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) керівника ТОВ та його засновників; Інформація щодо бажаної назви ТОВ; розміру статутного капіталу; юридичної адреси; контактних даних.

Чому саме ФОП:

- швидка реєстрація;

- спрощений бухгалтерський облік;

- спрощена система оподаткування: єдиний податок;

- можливість бути платником ПДВ за власним бажанням.

- зареєструватися платником ПДВ можна одночасно з реєстрацією ФОП, або ж розрахувати обсяги, відкрити ПДВ і сплачувати ЄП та ПДВ.

- швидкий доступ до власних грошей, гроші на витрати просто знімаєте з рахунку і звітувати щодо них не потрібно, якщо звичайно це не в інтересах Вашої бухгалтерії (а це потрібно, якщо Ви ФОП на загальній системі оподаткування).

     Які мінуси при реєстрації ФОП:

- обмеження у видах економічної діяльності,

- обмеження у обсязі доходу і кількості найманих працівників;

- ФОП платник єдиного податку 2-ї групи має право надавати послуги тільки платникам єдиного податку, контрагентам іншого статусу заборонено;

- розмір податку для платників 1-й і 2-ї груп не залежить від результатів діяльності;

- несе відповідальність перед законом і за своїми борговими зобов’язаннями всім своїм майном;

- бізнес, який створений ФОП не може бути переоформлений на іншого інвестора, як бізнес. В даному випадку, кожне майно слід переоформляти окремо, переоформлення всіх договорів, переведенням працівників тощо.

Кому підійде ФОП: малому і середньому бізнесу; тим хто виробляє товари, надання послуг або продавати товари кінцевим споживачам – фізичним особам, IT спеціалістам.

Ми пропонуємо комплексний підхід до реєстрації товариств з обмеженою відповідальністю та ФОП, забезпечуючи професійну підтримку на кожному етапі процесу. Ми також супроводжуємо бізнес з урахуванням його особливостей та напрямків діяльності, оскільки побудова бізнесу в правовому колі є запорукою успіху та зменьшення витрат в майбутньому.

                                                                     ~ barrister's office MK ~