online 

online 

АДВОКАТ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ | ПОЗБАЛЕННЮ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ.

  Адвокат по встановленню чи позбавленню батьківських прав є фахівець, який допоможе швидко та без складнощів пройти даний процес, зібрати повний пакет документів та підготувати відповідну позовну заяву.

ВСТАНОВЛЕННЯ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ:

Нерідко батько дитини, народженої поза шлюбом, відмовляється подавати заяву про реєстрацію батьківства. У таких випадках батьківство може бути визнане в судовому порядку з метою захисту інтересів дитини. Спочатку потрібно подати заяву до ДРАЦСу на реєстрацію народження. Орган реєстрації актів цивільного стану готує письмову відмову в реєстрації народження з обґрунтуванням причин, через які це неможливо зробити. Така відмова підтверджує, що факт батьківства не може бути встановлений в інший спосіб, окрім як за рішенням суду. Відповідно до положень Сімейного кодексу України, заява про встановлення батьківства може бути подана не тільки самою дитиною, яка досягла повноліття, але й матір'ю/батьком, опікуном, піклувальником дитини або особою, яка піклується про дитину.

Для складання заяви про встановлення факту батьківства, потрібно надати наступні документи:

● копія Вашого паспорта (1, 2 сторінка, відмітка про реєстрацію),● копія Вашого реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП),● копія свідоцтва про народження дитини/дітей,● за наявності копії документів батька (паспорт, РНОКПП), (у випадку встановлення факту батьківства після смерті батька копія свідоцтва про смерть).● інші докази, які підтверджують факт батьківства (фотознімки, відео, покази свідків, довідки, записи у відповідні документи про члена сім'ї тощо).

ПОЗБАВЛЕННЯ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ:

Для досягнення бажаного результату - отримання рішення суду про позбавлення батьківських прав, необхідно спочатку зібрати докази проти недобросовісного батька чи матері, звернутись до спеціаліста щодо надання відповідної довідки про фізичний і психічний стан дитини, а потім на основі цього розробити стратегію захисту в суді. Відповідно до положень ст. 165 Сімейного кодексу України, право на звернення до суду з позовом про позбавлення батьківських прав мають один з батьків, опікун, піклувальник, особа, в сім'ї якої проживає дитина, заклад охорони здоров'я, навчальний або інший дитячий заклад, в якому вона перебуває, орган опіки та піклування, прокурор, а також сама дитина, яка досягла чотирнадцяти років. Питання про позбавлення батьківських прав можуть також бабуся / дідусь, тітка / дядько, сестра / брат, мачуха / вітчим дитини.

Підстави позбавлення батьківських прав:

Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона/він: - не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;- ухиляються від виконання своїх обов’язків щодо виховання дитини та/або забезпечення здобуття нею повної загальної середньої освіти;- жорстоко поводяться з дитиною;- є хронічними алкоголіками або наркоманами;- вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;- засуджені за вчинення умисного кримінального правопорушення щодо дитини.

Для складання позовної заяви про позбавлення батьківських прав, потрібно надати наступні документи:

● копія Вашого паспорта (1, 2 сторінка, відмітка про реєстрацію),● копія Вашого реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП),● копія паспорта, РНОКПП відповідача (за наявності); ● копія свідоцтва про народження дитини,● копія свідоцтва про шлюб або свідоцтво про розірвання шлюбу (рішення суду про розірвання шлюбу);● акт обстеження побутових та житлових умов за адресою проживання дитини;● висновок органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав;● рішення суду про стягнення аліментів, ● відомості з виконавчої служби про наявність боргу за аліментами, порушення кримінального провадження відносно відповідача,● довідка з навчального закладу, дитячого садку (про те, що батько дитини не забирає дитину зі школи, садку, не цікавився фізичним, духовним, моральним розвитком дитини)● вирок (якщо відповідач був засуджений за ухилення від сплати аліментів, нанесення побоїв дитині, неналежне виконання батьківських обов’язків і тощо)● відомості, довідки, витяги з органів поліції про факти жорстокого поводження з неповнолітнім або іншим членом сім’ї;● довідка з наркологічного лікувального закладу про наявність у відповідача захворювань на алкоголізм, наркоманію● інформація про свідків;● аудіо-, фото-, відеофайли, які підтверджують факт жорстокого поводження з дитиною. Перелік документів не є вичерпним.
Скористайтеся формою нижче або залиште заявку за вказаним телефоном, щоб отримати якісну консультацію і повний юридичний супровід адвоката з питаньвстановлення чи позбавлення батьківства.

barrister's office MK

Зв'яжіться з нами

Звертайтеся до нас будь-яким зручним способом.

м. Київ, вул. Саксаганського, 104а

barrister_mk

E-mail

moc.liamg%40km.eciffo.retsirrab

+38 050 186 23 06

Робочі години

понеділок-субота10:00-18:00