online 

online 

РЕЄСТРАЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (ТОВ).

Найбільш популярним та оптимальним вибором наших клієнтів є створення юридичної особи у формі товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ ТОВ? ЯКІ МОЖЛИВОСТІ ВІДКРИВАЄ ТОВ?

● необмежена кількість власників, можливість здійснювати діяльність спільно з інвесторами, розмежовуючи участь кожного учасника, так і в майбутньому залучати партнерів;
● вищим органом управління ТОВ є загальні збори його учасників; управління поточною діяльністю ТОВ здійснює виконавчий орган, найчастіше – директор (одноособово), в межах повноважень, наданих йому статутом ТОВ та законодавством. Статутом також може бути передбачено утворення наглядової ради, яка контролюватиме та регулюватиме діяльність виконавчого органу;
● самостійно несе відповідальність за своїми зобов'язаннями;
● мінімальний розмір статутного капіталу ТОВ законодавством України не встановлено. Статутний капітал може бути у будь-якій формі, як рухоме, так і нерухоме майно;
● отримання прибутку через виплати дивідендів;-статут ТОВ може встановлювати різні форми участі учасників, що дозволяє адаптувати структуру компанії до конкретних потреб бізнесу;
● можливість укласти корпоративний договір, який може містити заходи для захисту інвесторів, обмеження на відчуження частки, право першочергової купівлі тощо;
● учасниками ТОВ можуть бути юридичні або фізичні особи, як резиденти, так і нерезиденти України;- може вибрати різні системи оподаткування: загальну, спрощену або пільгову.

Які документи подаються заявником для державної реєстрації ТОВ:

1. Заява щодо державної реєстрації юридичної особи;
2. Заява про реєстрацію юридичної особи платником податку на додану вартість та/або обрання спрощеної системи оподаткування;
3. Рішення засновника або протокол загальних зборів засновників ТОВ;
4. Установчий документ юридичної особи - статут або обрання ТОВ здійснювати діяльність на підставі модельного статуту;
5. Документ, про реєстрацію іноземної особи у країні місцезнаходження: витяг із торговельного, банківського, судового реєстру тощо (для іноземних засновників); витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи - нерезидента в країні її місцезнаходження, - у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа - нерезидент;
6. Передавальний акт (у разі створення юридичної особи в результаті перетворення, злиття).
7. Розподільчий баланс (у разі створення юридичної особи в результаті поділу або виділу).
8. Документи для реєстрації змін про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (у разі створення юридичної особи в результаті виділу).
9. Документи для реєстрації припинення юридичної особи в результаті злиття та поділу – у разі створення юридичної особи в результаті злиття та поділу.
10. Структура власності.
11. Нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи (для фізичної особи – нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, – для фізичної особи – резидента).


Послуги юриста з реєстрації ТОВ включають:

 1. Консультація щодо процесу реєстрації ТОВ, включаючи правові вимоги, необхідні документи, аналіз партнерських відносин.
2. Підготовка документів: ми забезпечимо підготовку всіх необхідних документів, таких як статут ТОВ, протокол/рішення про створення, підбір видів економічної діяльності та систему оподаткування, перевіряємо на аналогічні найменування, складаємо наказ про призначення директора, структуру власності та інші документи, необхідні для реєстрації ТОВ, замовляємо печатку ТОВ.
3. В разі відсутності офісу, ми надаємо комплекс послуг по оренді юридичної адреси вашого бізнесу.
4. Ми візьмемо на себе обов’язок подати заяву про реєстрацію ТОВ та супроводжуватимо вас протягом всього процесу.
5. Ми будемо взаємодіяти з відповідними державними органами та реєстраційними органами, щоб забезпечити швидке та безпроблемне завершення процесу реєстрації ТОВ.
6. Після успішної реєстрації ТОВ, ми також надаємо послуги по супроводженню вашого бізнесу.
Необхідні документи: - Копії паспортів засновників та керівника ТОВ; - Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) керівника ТОВ та його засновників; - Інформація щодо бажаної назви ТОВ; розміру статутного капіталу; юридичної адреси; контактних даних.

Реєстрація бізнесу ціна:

Вартість послуги по реєстрації бізнесу у формі ТОВ залежить від кількості засновників, їх статус: резидент, нерезидент, статутний капітал ТОВ: рухоме чи нерухоме майно, гроші тощо, щодо повноважень, які мають бути передбачені статутом ТОВ, реєстрація платником єдиного податку або платником ПДВ, пошук, надання юридичної адреси, відкриття рахунку в банку, і т.д.Із загальним прайсом цін ви можете ознайомитись на сторінці вартість послуги для юридичних осіб.  

Скористайтеся формою нижче або залиште заявку за вказаним телефоном, щоб отримати якісну консультацію і повний юридичний супровід адвоката по відкриттю ТОВ.

Ключові питання по реєстрації бізнесу в Україні.

  • Як швидко зареєструвати бізнес в Україні (ТОВ)?

    Реєстрація ТОВ в Україні здійснюється протягом 24 годин з моменту подання пакету документів. Однак, підготовка та погодження документів, можуть зайняти певний час, якщо запит від клієнта потребує погодження. Після реєстрації можна відкрити банківський рахунок, отримати ключі підпису ЕЦП і почати роботу.

  • Що робити, якщо засновник за кордоном та бажає відкрити бізнес в Україні?

    Засновник може дистанційно зробити нотаріальну довіреність на іншу особу на вчинення дій по реєстрації бізнесу. Довіреність має містити апостиль, що представляє собою штамп міжнародного зразка, який, при проставленні його на документі, наділяє юридичною силою та робить його легальним на території країн, що входять до складу Гаазької Конвенції. Зразок довіреності нами надається.

  • Що таке модельний статут?

    Модельний статут це типовий установчий документ, який затверджений Кабінетом Міністрів України, містить встановлені законом правила, що регулюють правовий статус, права, обов'язки та відносини, які пов'язані із створенням, управлінням та провадженням господарської діяльності відповідних юридичних осіб.

  • Чи можна вносити зміни в модельний статут?

    Ні. Тільки Уряд України може вносити зміни до Модельного статуту.

  • Як домовитись двом учасниками ТОВ про те, як вони будуть приймати участь у бізнесі, права та обов'язки? Як зафіксувати партнерські відносини в бізнесі? 

    Партнери (учасники ТОВ) можуть укласти – корпоративний договір, який буде містити права, обов'язки та повноваження кожного учасника.

  • Що таке установчий документ ТОВ (статут)? 

    Статут це основний документ ТОВ, яким керуються при здійсненні господарської діяльності та врегулювання повновжень керівних органів. Статут розробляється юристом, однак його зміст не повинен суперечити ЗУ "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". Перша редакція статуту підписується всіма учасниками ТОВ. Справжність підписів учасників засвідчується нотаріально.

  • Чи може засновник (учасник) ТОВ бути директором, виконувати функції директора? 

    Так, може. Однак, статут ТОВ має містити положення, що управління товариством може здійснюватись одним із його учасників.

  • Коли варто реєструвати свій бренд, логотип, торгову марку? 

    Не в залежності від реєстрації ТОВ, власну торгову марку слід реєструвати відразу від її створення, щоб отримати виключне право використовувати торговельну марку (виробляти продукцію з таким позначенням, надавати послуги, рекламувати тощо).

barrister's office MK

Зв'яжіться з нами

Звертайтеся до нас будь-яким зручним способом.

м. Київ, вул. Саксаганського, 104а

barrister_mk

E-mail

moc.liamg%40km.eciffo.retsirrab

+38 050 186 23 06

Робочі години

понеділок-субота10:00-18:00