online

online

РЕЄСТРАЦІЯ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ.

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про благодійну діяльність та благодійні організації" визначає такі види благодійних організацій:
- Благодійне товариство: створено не менше ніж двома засновниками та діє на підставі статуту.
- Благодійна установа: установчий акт якої визначає активи, які один або кілька засновників передають для досягнення цілей благодійної діяльності за рахунок таких активів та/або доходів від таких активів. Установчий акт благодійної установи може міститися в заповіті. Засновник або засновники благодійної установи не беруть участі в управлінні благодійною установою. Благодійна установа діє на підставі установчого акта.
- Благодійний фонд: діє на підставі статуту, має учасників та управляється учасниками, які не зобов’язані передавати цій організації будь-які активи для досягнення цілей благодійної діяльності. Благодійний фонд може бути створено одним чи кількома засновниками. Активи благодійного фонду можуть формуватися учасниками та/або іншими благодійниками.

Щоб почати процес створення благодійної організації (БО) потрібно:

●  створити назву;●  розробити мету та напрямки діяльності;●  розробити структуру керівних органів;●  підготувати установчий документ;●  скласти Протокол/Рішення засновників;● заповнити заяву для реєстрації організації.
Однак, щоб благодійна організація отримала статус неприбутковості, потрібно в установчому документів зазначити певні обов’язкові положення: установчі документи якої містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб; установчі документи якої передбачають передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення); використання своїх доходів (прибутків) виключно для фінансування видатків на своє утримання, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.
Наша команда, яка здійснює підтримку багатьом благодійним організаціям, тому допоможемо не лише у реєстрації такої організації, а й побудувати правові рамки для зрозумілого функціонування такої організації на території України.

Для реєстрації благодійної організації Вам достатньо звернутися до нас та надати наступну інформацію:

- бажану назву та місцезнаходження;- мету та напрямки діяльності;- обрати виконавчий орган (Директор, Президент, Правління, Президія тощо);- надати копії паспортів засновників та керівника;- надати довідку про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків (ІПН) керівника та його засновників;- структуру керівних органів;- контактні дані засновників та керівника, електронна пошта організації.
Після реєстрації можна відкривати банківський рахунок, укладати договори та організовувати перші проекти. Не забувайте вести фінансову звітність та звітувати про діяльність, щоб зберегти довіру громадськості. Ми допоможемо у визначенні цілей та напрямків діяльності організації, перевіримо щодо схожих назв, підготуємо установчий документ, складемо протокол, заяву про реєстрацію та подамо документи на державну реєстрацію.

Скористайтеся формою нижче або залиште заявку за вказаним телефоном, щоб отримати якісну консультацію і повний юридичний супровід адвоката по відкриттю БО.

barrister's office MK

Зв'яжіться з нами

Звертайтеся до нас будь-яким зручним способом.

м. Київ, вул. Саксаганського, 104а

barrister_mk

E-mail

moc.liamg%40km.eciffo.retsirrab

+38 050 186 23 06

Робочі години

понеділок-субота10:00-18:00